Kampania AdWords dla każdego biznesu

Kampania AdWords dla każdego biznesu

Postprzez sljak » 5 maja 2015, o 14:46

Docieraj do swoich klientów przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. To właśnie, w przeciwieństwie do innych form reklamy, daje kampania reklamowa AdWords. Ponadto siecią reklamową objęte jest 80% stron na świecie. Reklamy trafią do konkretnych, zainteresowanych Twoją propozycją klientów. stale informowany będziesz o wynikach jakie osiągasz z tej najlepiej mierzalnej formy reklamy.
Jestem certyfikowanym specjalistą AdWords oraz YouTube i tak jak Ty jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, tak ja specjalizuję się właśnie w akcjach marketingowych w Internecie. Stale pogłębiam swoją wiedzę w tym temacie, korzystając ze wsparcia firmy Google. Zleć mi prowadzenie kampanii a jako nowy klient dostaniesz promocyjnie 2 miesiące zarządzania kampanią gratis. Każdy nowy klient AdWords otrzymuje również 250 PLN na kliknięcia. Poleć moje usługi znajomemu, a otrzymasz kolejny miesiąc prowadzenia i optymalizacji kampanii gratis.
Świadczę również usługi dodatkowe: wykonywanie stron opartych na WordPress, pozycjonowanie stron internetowych pod wybraną frazę, tworzenie profili w mediach społecznościowych i wypełnianie ich contentem, tworzenie banerów i logo, konwersja pików Word – PDF, PDF – Word i innych.
Zapraszam do współpracy!
Kontakt: email: s.kowalski@kowalskimark.com.pl Tel: 509674504
sljak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 paź 2014, o 16:46

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron