Serwer pod sklep internetowy

Re: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez ariel2420 » 19 gru 2011, o 18:16

sivi napisał(a):Odradzam home oraz 1&1 lepiej wybrać coś na początek taniego le działającego

Witam, czy może mi ktoś polecić szybki i stabilny serwer pod sklep internetowy. Zależy mi na czymś sprawdzonym. Dzięki za każde info!
dingdong

Posty: 1
Dołączył(a): 30 gru 2010, o 14:27

chat cristiano
ariel2420
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 18:14

Re: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez mariolka22 » 15 mar 2012, o 22:01

Na home.pl mają serwery i gotowe sklepy, jakiś czas temu nawet przez pół roku za darmo do wypróbowania
Jest jeszcze sote.pl też oferują gotowe sklepy, ale jeśli chodzi tylko o serwer to z tego co wiem, mają stabilne, konkretne rozwiązania, chyba są jednak dość drodzy, ale coś za coś...
powodzenia!
M.
mariolka22
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 21:42

Re: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez Bednarz22 » 1 maja 2012, o 16:04

Polecam ci firmę netmark, sam korzystam z ich usług i muszę przyznać iż wszystko śmiga aż miło. Nie ma padów, a kontakt z pomocą bardzo szybki i miły, jednym słowem polecam
Bednarz22
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 maja 2012, o 15:52

Re: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez slawek.mimo » 6 cze 2012, o 15:57

sivi napisał(a):Odradzam home oraz 1&1 lepiej wybrać coś na początek taniego le działającego

ja polecam WEBDbo mają intuicyjny panel zarządzania, dobrą cenę, i można płacić co miesiąc.
slawek.mimo
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 cze 2012, o 15:48
Lokalizacja: Łódź, ul. Gdańska 54 lok. 210

Re: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez Re: » 9 lip 2012, o 21:51

Na allegro jest dużo i nawet bardzo tanich a dobrych
Re:
 
Posty: 15
Dołączył(a): 13 wrz 2011, o 21:36

Re: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez it_fellow » 12 lip 2012, o 21:18

sivi napisał(a):Odradzam home oraz 1&1 lepiej wybrać coś na początek taniego le działającego

Chcialbym dodac cos odnosnie 1&1. Jesli jestes uzytkownikiem ktory nie ma problemow z zagadnieniami technicznymi, tzn. wszystkie ewentualne problemy ze strona Internetowa jestes w stanie rozwiazac sam/sama nie liczac na pomoc techniczna, 1&1 nie jest najgorsza opcja tutaj bo to co gwarantuja, czyli uptime, dziala bez zarzutow. Ja mialem duzo przejsc z ta firma, wlacznie z wykonywaniem gwarantowanej kopii zapasowej strony w cenie hostingu. ktora w moim przypadku nie zadzialala i stracilem 3 miesiace pracy nad materialami do mojej strony, co bylo wyjatkowo frustrujace. Od tego czasu zajmuje sie robieniem kopii zapasowych sam i sporo sie przy tym tez nauczylem, ale na pewno nie tak to powinno dzialac. Poza tym maile od obslugi technicznej sa czesto przekazywane miedzy roznymi pracownikami (odpowiada na nie ten, kto w danej chwili jest dostepny), wiec czasami mozna dostac odpowiedz odsylajaca do jakiegos FAQu i sprawia to wrazenie, ze osoba po drugiej stronie w ogole tego maila nie czyta - chodzi tylko o sprawianie wrazenia, ze firma nie ignoruje zadnej korespondencji (i to jest prawda, bo odpowiedzi sa szybkie, ale co z tego). Kiedy raz zapytalem przedstawiciela pomocy technicznej, co mam zrobic zeby umozliwic publikacje stron pisanych w Pythonie dostalem odpowiedz ze moze powinienem sprobowac PHP. (support dla Pythona jest w moim pakiecie i gdybym chcial pisac w PHP to najprawdopodobniej pytalbym o PHP, tylko ze odpowiedzi na takie pytania wymagaja troche wiecej wiedzy technicznej).
it_fellow
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lip 2012, o 20:48

Re: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez Hagit » 14 lis 2012, o 20:47

Ja mogę polecić ofertę hekko i ovh. Hekko ma ciekawą propozycję hostingu dedykowanego (własne IP, możliwość wykupienia kilku rdzeni procesora, dedykowany ram.. a wszystko konfigurowane jest przez pracowników hekko).

Biorąc pod uwagę parametry(jeżeli masz duże wymagania) taniej będzie w OVH (większy transfer, stabilność itd.) jednak jeżeli zdecydujesz się na serwer dedykowany (a nie zwykły hosting) to będzie to i tak sporo kosztowało i konfiguracja będzie leżała po Twojej stronie.

Pytanie jaki skrypt sklepu będzie tam zainstalowany i jaka będzie szacunkowa liczba wejść na miesiąc? Dla mniejszego sklepu / na początek wystarczy hosting dzielony. Później i tak pewnie czeka Cię zakupienie dedyka :)
Hagit
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 20:38

Re: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez tomasz.nowak » 27 lis 2012, o 05:47

Potwierdzam, że ovh to dobra firma, mam tam od dwóch lat dość spory serwis i działa stabilnie.
1&1 może i dobre, ale pachnie chyba monopolizacją rynku :)
tomasz.nowak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 05:35
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez spadent » 22 lip 2013, o 14:51

zenbox zdecydowanie. Szczególnie na początek gdy jeszcze mało użytkowników odwiedza stronę.
spadent
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lip 2013, o 14:44

Re: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez Seos » 25 wrz 2013, o 20:22

Polecam nazwa.pl
Seos
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 wrz 2013, o 20:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Na każdy temat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron